KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196017
nr 1319 6017
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -57. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:05:18
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr